Naši dodavatelé

Vyjmenovat všechny dodavatele, u kterých můžete čerpat Vaše benefitní prostředky by zaplnilo mnoho stran. Kompletní seznam dodavatelů uvidíte ve svém katalogu, kde najdete skutečně to, co opravdu hledáte.

Zde je výběr těch nejoblíbenějších dodavatelů, kde se již těší na Vaše nákupy:

  • Pro ty, kteří chtějí využít benefitní prostředky k odpočinku a cestování jsou připraveny cestovní kanceláře jako například EXIM TOURS, Fischer, Čedok nebo Bluestyle.
  • Pro ty, kdo tráví dovolenou doma v Čechách, jsou připraveny desítky hotelů, penzionů a lázní po celé ČR. Samostatnou kapitolou jsou pak oblíbené slevové portály jako SLEVOMAT nebo Travelking, kde si můžete vybrat z široké nabídky slevněných vícedenních pobytů.
  • Ti, kdo rádi nakupují v optikách či lékárnách se mohou těšit na dodavatele jako  FOKUS OPTIC, Cockyshop.cz nebo na síť lékáren EUC či Dr. MAX či e-shop LEKARNA.CZ a mnoho dalších.
  • Pro kulturní nadšence jsou připraveny multiplexy CineStar a Cinemacity, portály jako TICKETLIVE, Ticketportal.cz, XTickets.cz, GoOut.cz a několik divadel po celé republice.
  • Vy, kdo rádi sportujete, se můžete těšit například na Form Factory, Aquapark Čestlice, Vodní svět Kolín, Vodní ráj Jihlava a mnoho dalších.
  • Ti z Vás, kteří se chtějí neustále rozvíjet a vzdělávat, mohou využít své benefitní prostředky na vzdělání například u dodavatelů JIPKA, Lingua nebo na VŠFS.

Je toho připraveno mnohem více a věřte, je na co se těšit a vybere si každý z Vás.

ticket live logo
form factor new logo
euc logo
travelking
expreska logo pruhl
cinemacity
bluestylecz
Aplikace BENEFITY

Aplikace BENEFITY Nový design e-shopu v aplikaci Benefity Pokročilé...

Čti dále ...
Naši dodavatelé

Vyjmenovat všechny dodavatele, u kterých můžete čerpat Vaše benefitní...

Čti dále ...
Jak nakupovat s kartou BENEFITY?

S kartou BENEFITY nakupujete podobně jako s Vaší běžnou platební kartou....

Čti dále ...